Отворени дан на Математичком факултету, субота 14.05.2016.

Мај је месец математике зато позивамо средњошколце, њихове наставнике и родитеље, да у суботу 14. маја 2016. буду гости Математичког факултета од 10 до 15 сати.
Професори и колеге студенти одговараће на питања у вези са полагањем пријемног испита, студирањем, разликом између модула, запослењем, а разговараће са вама и на многе друге теме.

Овом приликом моћи ћете да чујете како је то студирати на једном од најстаријих и најпрестижнијих факултета Универзитета у Београду који се већ више од десет година високо котира на ранг листама најуспешнијих светских универзитета.

Осим разговора са нашим професорима и студентима, имаћете прилику да истог дана присуствујете и занимљивим предавањима на популарне теме које ће за вас одржати професори Математичког факултета:

Проф. др Филип Марић
12:15 сати, сала 706/IV спрат

Доц. др Бојан Арбутина
13 сати, сала 706/IV спрат
"Супернове - експлозије звезда"

Детаљна најава

Плакат

Нажалост није могуће оставити коментар.