MatHackathon, брише границе и подстиче креативност, од 22. до 24. априла 2016.

Студентска организација Математичког факултета ─ Омикрон, организује тимско такмичење у брзом развоју софтвера ─ MatHackathon под слоганом „No limits. Pure creation.” од 22. до 24. априла на Математичком факултету.
Пројекат је намењен студентима и средњошколцима узраста од 18 до 26 година.

MatHackathon је такмичење у програмирању које се други пут организује под покровитељством Математичког факултета.

Учесници ће провести цео дан и ноћ покушавајући да осмисле апликацију коришћењем технологије по избору, на тему коју ће сазнати на дан такмичења. На тај начин имаће прилику да тестирају стечено знање, примене искуство и креативност.

Поред такмичарског дела, учесници ће моћи да чују и низ предавања на тему информационих технологија, а предавачи су професори Математичког факултета, као и запослени у успешним компанијама широм Србије.

Детаљније

Нажалост није могуће оставити коментар.