Sve vesti

[Statistika] Konsultacije

Termin konsultacija: subota 11h na Studentskom trgu (u prvoj slobodnoj ucionici)

[Statistika] Kolokvijum

Prijava za kolokvijum se nalazi na pocetnoj stranici kursa na platformi Hilbert. Prijava je obavezna!

[Statistika] Vjezbe naredne nedelje

U ponedeljak, 25.03.2024., necemo imati vjezbe. Taj cas bice odrzan unaprijed, u subotu 23.03.2024. po sledecem rasporedu:

10-13h  grupa 3i2b

13-16h grupa 3i2a

Naravno, mozete doci u terminu koji vam vise odgovara.

Ucionica: 718 (ukoliko bude promjene javicu blagovremeno)

[Teorija rizika] Obavjestenje

Vjezbe cemo, po dogovoru, imati utorkom od 17h u ucionici 843.

Vježbe prve nedelje

Vjezbe iz Statistike nece se drzati u ponedeljak (u skladu sa obavjestenjem koje ste dobili od profesorke).

Molila bih studente na kursu Teorija rizika (koji planiraju da dolaze redovno na nastavu) da dodju u utorak na dogovorni cas kako bismo diskutovali o potencijalnoj promjeni termina i lokacije.

[EAM] Usmeni ispit

Usmeni ispit ce biti u ponedeljak, 19.02. Sastanak ce biti u 10h u ucionici N103 nakon cega cete biti podijeljeni u grupe, 3 studenta na sat vremena, kako biste mogli da idete i na nastavu.

[Verovatnoca] Raspored za usmeni-konacan

RASPORED

Napomena: Mozete se zamijeniti sa kolegom za termin i o tome nas ne morate obavijestiti prije ispita.

[Verovatnoca] PRIJAVA ZA USMENI

Molim vas da popunite ANKETU danas do 18h.

Tekući kursevi