Sve vesti

Odbrane seminarskih radova iz IP u roku Septembar2

Odbrane seminarskih radova iz Istraživanja podataka za ispitni rok Septembar2 će biti održane u ponedeljak, 25.9. u 17h u kabinetu 716. Rok za slanje seminarskog rada je 24.9. do 12h.

Uvid u radove sa ispita iz RBP u roku Septembar 1

Uvid u radove sa praktičnog dela ispita iz Relacionih baza podataka biće održan u petak, 15.9. u Jagićevoj u kabinetu (ne sali) 4 u 12h.

Rezultati praktičnog dela ispita iz RBP u roku Septembar 1

Rezultati praktičnog dela ispita iz Relacionih baza podataka u ispitnom roku Septembar 1

Studenti koji imaju 14 i više poena na praktičnom delu ispita mogu da polažu teorijski deo ispita.

Teorijski deo ispita iz RBP

Teorijski deo ispita iz Relacionih baza podataka u roku Septembar 1 biće održan 20.9. u 17h na Studentskom trgu.

Odbrane seminarskih radova iz IP u roku Septembar1

Odbrane seminarskih radova iz Istraživanja podataka za ispitni rok Septembar1 će biti održane u sredu, 30.8. u 19h u Jagićevoj u kabinetu 4. Rok za slanje seminarskog rada je 29.8. do 12h.

Rezultati pismenog dela ispita iz RBP u roku Jun1

Rezultati pismenog dela ispita iz Relacionih baza podataka u ispitnom  roku Jun 1

Studenti koji imaju 14 i više poena na pismenom delu ispita mogu da polažu usmeni deo ispita koji će biti održan u četvrtak. 22.6.2017. u 17h na Studentskom trgu.

Odbrane seminarskih radova iz IP u roku Jun1 i Jun2

Odbrane seminarskih radova iz Istraživanja podataka za ispitni rok Jun1 će biti održane u utorak, 20.6. u 19h u Jagićevoj u kabinetu 4. Rok za slanje seminarskog rada je 19.6. do 12h.

Odbrane seminarskih radova za ispitni rok Jun2 će biti održane u utorak, 27.6. u 18h na Studentskom trgu u kabinetu 716. Rok za slanje seminarskog rada je 26.6. do 12h.

Rezultati ispita iz IP u roku Jun1

Tekući kursevi