Sve vesti

Odlaganje usmenog dela ispita iz IP1 u roku Jun 2

Usmeni deo ispita iz Istraživanja podataka 1 u ispitnom roku Jun 2 se odlaže zbog bolesti profesora. Novi termin usmenog dela ispita će biti zakazan u dogovoru sa studentima kada profesor bude u mogućnosti da održi ispit.

Rezultati pismenog dela ispita iz IP u roku Jun2 2020

Uvid u radove sa ispita iz IP1 u roku Jun1

Uvid u radove sa pismenog dela ispita iz Istraživanja podataka 1 će biti održan u utorak, 23.6. nakon usmenog dela ispita.

Rezultati pismenog dela ispita iz IP u roku Jun1 2020

Usmeni deo ispita iz IP1 u roku Jun1

Usmeni deo ispita iz predmeta Istraživanje podataka 1 u ispitnom roku Jun1 2020 će biti održan u utorak, 23.6.2020. u 10h u zgradi u ulici Svetog Nikole.

Rezultati pismenog dela ispita iz IP za studente koji usmeni polažu u roku Jun1

Konsultacije iz IP

U periodu od 25.5.2020. do 5.6.2020. moguće je održavanje konsultacija u prostorijama fakulteta u terminima i učionicama predviđenim rasporedom časova.

Konsultacije iz Istraživanja podataka će biti održane u terminima vežbi samo po prethodnom dogovoru sa studentima. Neophodno je da student elektornskom porukom najavi dolazak na konsultacije bar 24 sata unapred.

Online konsultacije

Tokom vanrednog stanja, online konsultacije će biti održavane u terminima vežbi iz Istraživanja podataka 1 preko Skype. Poželjno je javljanje najaviti dan unapred.

Skype kontakt

Tekući kursevi