Sve vesti

Termin usmenog dela ispita iz IP u roku Jun 1

Usmeni deo ispita iz Istraživanja podataka  u roku Jun1 će biti u utorak, 26.6. Tačna satnica će naknadno biti objavljena.

Promenjen termin odbrane seminarskih radova iz IP u roku Jun2

Na molbu studenata, odbrana seminarskih radova iz Istraživanja podataka u roku Jun 2 će biti u sredu, 27.6.2018. umesto u utorak, 26.6. Tačna satnica će naknadno biti objavljena.

Rok za slanje seminarskih radova je utorak, 26.6. do 18h.

Rezultati ispita iz IP u roku Jun1

Rezultati praktičnog dela ispita iz Istraživanja podataka u roku Jun1

Drugi termin odbrane seminarskih radova biće 25.6. Tačna satnica će naknadno biti objavljena.
Rok za slanje sminarskih radova je nedelja, 24.6. do 17h.

Odbrane seminarskih radova iz IP u roku jun1

Prvi termin odbrane seminarskih radova iz Istraživanja podataka u roku Jun 1 će biti 5.6.2018. u 10h, a drugi termin će naknadno biti objavljen (i neće biti pre 22.6).
Studenti koji seminarski rad brane u ovom roku su u obavezi da popune prijavu.
Rok za slanje seminarskih radova za prvi termin i za popunjavanje prijave je ponedeljak, 4.6. do 17h.

VAZNO!!! Promena termina kolokvijuma iz IP

Drugi kolokvijum iz Istrazivanja podataka bice u subotu, 19.5.2018. od 13h umesto od 9h.

Nadoknada vežbi iz IP za 3I

Nadoknada vežbi iz Istraživanja podataka za G1 na 3I biće održana u petak, 11.5.2018, u terminu 11h-14h u sali Jag1.

Odlaganje vežbi iz IP

25.4.2018. neće biti održane vežbe iz Istraživanja podataka. Termin nadoknade će biti određen na narednim vežbama.

Obveštenje u vezi sa I kolokvijumom iz IP

Prema dogovoru studenata sa predmetnim profesorom, na I kolokovijumu iz Istraživanja podataka će biti gradivo

• za III godinu, do (i bez) pravila pridruživanja (odnosi se i na zadatke sa predavanja i na zadatke sa vežbi)
  • za IV godinu, zaključno sa gradivom iz pravilima pridruživanja (odnosi se i na zadatke sa predavanja i na zadatke sa vežbi)