Kolokvijum iz Uvoda u numeričku matematiku u MATLABu
07. Decembar, 2019

Za kolokvijum iz Uvoda u numeričku matematiku 14.12.2019. godine možete se prijaviti popunjavanjem forme koja se nalazi na OVOJ adresi. Nakon što ste popunili svoje podatke i kliknuli na dugme "Prosledi" pojaviće Vam se ekran sa porukom "Uspešno ste se prijavili za polaganje MATLAB kolokvijuma. Srećno!"

Molimo Vas da se ne prijavljujete više od jednom. Prijava za kolokvijum traje do srede, 11.12.2019. godine do 13h. Ukoliko još uvek niste sigurni da li ćete izaći na kolokvijum, molimo Vas da se ne prijavljujete bez potrebe dok se do naznačenog termina ne odlučite.

Zbog velikog broja studenata i ograničenog broja računara, ni ove godine nećemo biti u mogućnosti da Vam odobravamo rotacije. Ukoliko ste iz razloga koji nam možete dokumentovati sprečeni da polažete kolokvijum u određenom terminu, molimo Vas da pošaljete mail svom asistentu sa takvom informacijom pre nego što napravimo konačni raspored polaganja kolokvijuma.

Kolokvijum će se održati u 4 termina. Raspored polaganja kolokvijuma, po terminima i salama, će biti objavljen najkasnije u četvrtak uveče.

Na kolokvijum dolaze oblasti: interpolacija i integracija. Ukoliko se gleda spisak zadataka za praktikum, to su zadaci 1-15. Pored pomenutih oblasti, na kolokvijum će se proveravati znanje studenata u radu sa vektorima, matricama, polinomima, anonimnim funkcijama i graficima.

Kolokvijum se radi sat i po vremena. Boduju se samo programi koji RADE. Pregleda Vam se na licu mesta.

(opciono)

(neće biti prikazano)

(Kliknite na sliku ako ne mozete da procitate!)
CAPTCHA!

Tekući kursevi