Sve vesti

Na2b - vežbe

Danas, 24.02.2020. nećemo imati vežbe iz Na2b zato što je većina studenata iz grupe sprečena zbog bolesti.

OI - usmeni ispit (jan2)

Usmeni ispit iz Operacionih istraživanja kod prof. Savića je zakazan za petak, 7.02. u 16h. Profesor će usmeni držati u kabinetu na prvom spratu (453 ili 454).

OI - usmeni

Usmeni iz OI je zakazan za 29.01. u 10h.

Usmeni je u kabinetu na prvom spratu, 423 (ili 424).

UNM - rezultati sa pismenog dela ispita u jan1 roku

Rezultate sa pismenog dela ispita možete pogledati u narednom PDFu -> REZULTATI.

Radovi se mogu pogledati u petak, 17.01. od 12-12:30 u kabinetu 829.

Ukoliko ste sprečeni da dođete na uvid, a želite da znate kako ste ocenjeni, pošaljite mi mail do petka kako bih Vam na taj način poslala informacije.

detaljnije >>

Rezultati sa kolokvijuma iz Operacionih istraživanja

Rezultati sa kolokvijuma iz Operacionih istraživanja se mogu preuzeti OVDE.

Ukoliko želite da pogledate svoj rad pošaljite mi mail kako bismo se dogovorili oko termina. Možete da mi pošaljite mail kako bih Vam objasnila gde ste pogrešili i kako ste ocenjeni po zadacima ako ste sprečeni lično da dolazite.

Zamolila bih studente koji su zadovoljni brojem osvojenih poena sa kolokvijuma kako bih ima iste računala na pismenom. Dakle, broj osvojenih poena se množi koeficijentom 1.5 i kao takav predstavlja ukupan broj poena sa kolokvijuma i pismenog ispita.

Konsultacije su po dogovoru.

detaljnije >>

UNM - konačni raspored polaganja kolokvijuma

Konačni raspored polaganja kolokvijuma iz UNMa u Matlab-u po učionicama i grupama možete preuzeti OVDE.

Molimo Vas da na kolokvijum dođete 15 minuta ranije kako bismo Vas smestili za računar i na vreme počeli sa kolokvijumom.

Tskođe Vas molimo da dolazite po rasporedu koji smo objavili. Ponesite indeks radi identifikacije i olovku ako budete imali potrebe da nešto zapišete (mi ćemo Vam obezbediti papir).

Srećno!

Kolokvijum iz Uvoda u numeričku matematiku u MATLABu

Za kolokvijum iz Uvoda u numeričku matematiku 14.12.2019. godine možete se prijaviti popunjavanjem forme koja se nalazi na OVOJ adresi. Nakon što ste popunili svoje podatke i kliknuli na dugme "Prosledi" pojaviće Vam se ekran sa porukom "Uspešno ste se prijavili za polaganje MATLAB kolokvijuma. Srećno!"

Molimo Vas da se ne prijavljujete više od jednom. Prijava za kolokvijum traje do srede, 11.12.2019. godine do 13h. Ukoliko još uvek niste sigurni da li ćete izaći na kolokvijum, molimo Vas da se ne prijavljujete bez potrebe dok se do naznačenog termina ne odlučite.

Zbog velikog broja studenata i ograničenog broja računara, ni ove godine nećemo biti u mogućnosti da Vam odobravamo rotacije. Ukoliko ste iz razloga koji nam možete dokumentovati sprečeni da polažete kolokvijum u određenom terminu, molimo Vas da pošaljete mail svom asistentu sa takvom informacijom pre nego što napravimo konačni raspored polaganja kolokvijuma.

Kolokvijum će se održati u 4 termina. Raspored polaganja kolokvijuma, po terminima i salama, će biti objavljen najkasnije u četvrtak uveče.

Na kolokvijum dolaze oblasti: interpolacija i integracija. Ukoliko se gleda spisak zadataka za praktikum, to su zadaci 1-15. Pored pomenutih oblasti, na kolokvijum će se proveravati znanje studenata u radu sa vektorima, matricama, polinomima, anonimnim funkcijama i graficima.

Kolokvijum se radi sat i po vremena. Boduju se samo programi koji RADE. Pregleda Vam se na licu mesta.

detaljnije >>

Termini predispitnih obeveza iz Uvoda u numeričku matematiku

Termini predispitnih obaveza iz UNMa su sledeći:

Prvi test: kolokvijumska nedelja (pratiti sajt fakulteta)

Matlab kolokvijum: 14.12.2019.

Drugi test: 26.12.2019.

O terminima, rasporedu polaganja datih obaveza kao i o eventualnim izmenama bicete blagovremeno obavesteni putem moje sajt stranice, te je proveravajte.

Tekući kursevi