[UNM] Obaveštenje
20. April, 2020

Poštovani studenti,

Zajedničke online konsultacije studenata na svim smerovima koji slušaju UNM će se održavati svake naredne subote (počevši od ove, 25. aprila). Studenti će biti podeljeni u dve velike grupe. Kriterijum podele na grupe je ostatak broja indeksa pri deljenju sa 2). Dan ranije ćete na e-mail adresu sa Hipatije dobiti link za pristup konsultacijama (sastanku). Sastanak će se organizovati preko aplikacije Zoom. Ove subote će se diskutovati o zadacima iz inverzne interpolacije sa spiska (5. i 6. zadatak). Prva grupa sa početkom od 11h, a druga od 12h.

Svi studenti koji slušaju predmet kod mene biće pozivani na konsultacije četvrtkom i petkom od 18h (počevši od ove nedelje). Termin četvrtkom je odvojen za sva pitanja i nejasnoće koje tiču vežbi, a petkom ćemo imati konsultacije vezane za praktikum. Neposredno pre početka konsultacija, poslaću na isti mejl sa Hipatije link za pristup sastanku svim svojim studentima.

(opciono)

(neće biti prikazano)

(Kliknite na sliku ako ne mozete da procitate!)
CAPTCHA!

Tekući kursevi