Геометрија 2 - резултати у испитном року Јануар 2
08. Фебруар, 2023

Резултати за студенте којима се курс у Хипатији зове Геометрија 2 и резултати за студенте којима се курс зове Основи геометрије. Колегиница Мила Раденковић је одустала од писменог дела испита.

Студенти који имају 22 или више поена од 60 су положили писмени део испита Геометрија 2 и квалификовали су се за усмени део испита (више информација је на факултетској страници др Мирославе Антић). Уколико сте очекивали већи број поена, опис најчешће прављених грешака можете погледати овде. Термин увида у радове може бити у среду 8. фебруара 2023. године у 18:30 у кабинету 839, али неопходно је најавити се путем мејла katarina.lukic@matf.bg.ac.rs што пре (а најкасније до среде у 17 часова, а потом редовно пратити мејл и обавезно прочитати опис најчешће прављених грешака).

Честитам свим колегама који су положили писмени део испита. Посебно похваљујем колеге Луку Хаџи Јорданова, Лазара Корсића и Машу Миливојевић.

(опционо)

(неће бити прикаѕано)

(Кликните на слику ако не можете да прочитате!)
CAPTCHA!

Текући курсеви