Геометрија 2 - резултати у испитном року Јануар 1 2023
21. Јануар, 2023

Резултати за студенте којима се курс у Хипатији зове Геометрија 2 и резултати за студенте којима се курс зове Основи геометрије.

Студенти који имају 22 или више поена од 60 су положили писмени део испита Геометрија 2 и квалификовали су се за усмени део испита (више информација је на факултетској страници др Мирославе Антић). Уколико сте очекивали већи број поена, опис најчешће прављених грешака можете погледати овде. Термин увида у радове може бити у понедељак 23. јануара 2023. године у 8:00 ујутру, али неопходно је најавити се путем мејла katarina_lukic@matf.bg.ac.rs што пре (а најкасније до недеље у 14 часова, а потом редовно пратити мејл и обавезно прочитати опис најчешће прављених грешака).

Резултати писменог испита су одлични. Посебно похваљујем све колеге који имају 51 или више поена.

Поносна на знање и креативност које сте показали,

Ваша Катарина Лукић

(опционо)

(неће бити прикаѕано)

(Кликните на слику ако не можете да прочитате!)
CAPTCHA!

Текући курсеви