Sve vesti

[OS] Rezultati teorijskog dela ispita u roku jun 1

Rezultati se mogu naci na linku.

Uvid ce biti odrzan u 12:30 u ponedeljak 8. 7. 2024. na studentskom trgu (kabinet 716). Za uvid se obavezno najaviti profesoru Miroslavu Maricu mejlom.

[OS] Prijava za teorijski deo ispita u roku jun1

Svi studenti koji planiraju da izadju na teorijski deo ispita treba da popune sledecu anketu. Anketa ce biti aktivna do petka 5. 7. 2024. u 12h.

Slanje mejlova

Postovane kolege, ukoliko saljete mejl, saljite ga sa internog naloga (mixxxxx@alas.matf.bg.ac.rs). Takodje, ako ste preusmerili mejl da vam ide preko gmail-a, necu moci da vam odgovorim jer gmail blokira slanje sa fakultetske adrese.

[OS] Rezultati praktičnog dela ispita u roku jun 1

Rezultati se mogu pronaći na linku.

Uvid će biti održan u subotu 22. 6. u 12h u kabinetu 716 na Studentskom trgu.

detaljnije >>

[OS] Raspored sedenja za ispit 13. 6. 2024.

[OS] Prijava za ispit 13. 6. 2024.

Svi studenti koji planiraju da izadju na prakticni deo ispita treba da popune sledecu anketu. Anketa ce biti aktivna do srede 12. 6. 2024. u 12h.

[OS] Termin teorijskog dela ispita u roku jun 1

Teorijski deo ispita u roku jun 1 će biti održan 6. 7. 2024. u 17h u sv. Nikole.

[OS] Rezultati ispita nakon roka januar 2

Rezultati se mogu naci na linku.

Uvid ce biti odrzan u 11:30 u petak 8. 3. 2024. u sv. Nikole. Za uvid se obavezno najaviti profesoru mejlom barem 24h ranije. Profesor je Miroslav Maric, a ne ja (Filip Vidojevic).

Tekući kursevi