Све вести

Консултације за време ванредног стања

Драге колеге,

надам се да се сви осећате добро и да поштујете прописане мере заштите!

Јасно ми је да студенти имају проблем са мотивацијом за рад и у "нормалним" околностима, а нарочито ће мотивација опасти у ова тешка времена.

Охрабрујем Вас да ми се слободно обратите са било којом нејасноћим из било ког математичког предмета. Ово се односи на све студенте Математичког факултета, не само на студенте који су слушали неки курс код мене.

Можете ме контактирати преко следећих друштвених мрежа:

1.) Електронска пошта - filip_brocic@matf.bg.ac.rs

2.) Скајп - https://join.skype.com/invite/BJRnbIVTNOdX

3.) Зум - filipbrocic@hotmail.com

4.) Фејсбук - https://www.facebook.com/Chorba95

детаљније >>

Увод у теоријску механику - усмени

Усмени испит ће бити одржан у уторак 4.2.2020 од 13 часова у кабинету 834.

Анализа 2 - резултати другог колоквијума

2и2А

2и2Б

Резултате можете преузети на линковима изнад. За увид у радове ме контактирајте путем електронске поште.

Срећни празници!

Анализа 2 - други колоквијум

Други колоквијум из Анализе 2 биће одржан 28.12. од 16:00 у учионицама 830, 840 и 844.

За разлику од првог колоквијума предаваћете САМО папир са задацима на коме ћете записати у кратким цртама образложење резултата. Уз тај папир ћете добити и вежбанку за рачун коју не предајете.

Анализа 2 - час

Последњи час из Анализе 2 ће бити одржан у уторак 24.12. у улици Светог Николе, сала Н225, са почетком у 8 часова.

Анализа 2 - коначни резултати колоквијума

Драге колеге, коначне резултате колоквијума можете преузети овде.

На други колоквијум могу изаћи колеге са минимално освејених 20 поена. Такође, на другом колоквијуму морате освојити минимум 20, а у збиру минимум 50 поена како бисте остварили право изласка на усмени део испита.

НАПОМЕНА колоквијуми су замена за писмени, тако да неуспешно одрађен колоквијум вас не спречава да испит положите у неком од испитних рокова!

Датум другог колоквијума је 28.12. У току следеће недеље ћу окачити тачно време и учионицу.

Анализа 2 резултати колоквијума

Резултате колоквијума можете преузети овде.

Увид у радове ће бити одржан у петак, 29.11.2019. од 11:30 у кабинету 834. Увид обавезно најавити путем електронске поште.

Анализа 1 (Септембар 2) - резултати

Резултате можете преузети овде.

Увид у радове биће одржан у уторак 24.9.  од 9:00 у кабинету 834. Увид обавезно најавити путем електронске поште. На усмени се позивају студенти који имају 50 или више поена.

Текући курсеви