Sve vesti

Analiza 2

Vežbe iz Analize 2 (RL1 grupa) održavaće se online putem Webex platforme. Linkovi za časove biće poslati na mejlove. S obzirom da vežbe držim grupama RL1a i RL1b, svi će dobijati linkove za oba časa. Odnosno, možete da birate koji vam termin više odgovara, jer će časovi biti identični u obe grupe.

Ukoliko neko još nije raspoređen u grupe, a želi da prisustvuje vežbama, može mi se javiti  mejlom na  dusica_bralovic@matf.bg.ac.rs, kako bih mu poslala link za vežbe.

Rezultati

Dolazak na uvid najaviti mejlom.

Termin usmeni

Za studente koji su položili pismeni u roku septembar 3 usmeni će se održati  samo u sredu u 14:30.

Dok samo studenti koji polože pismeni ispit u septebru 4 mogu izaći na usmeni u četvrtak 1.10. u 11h.

Rezultati

Uvid u radove održaće se sutra (27.09.) u 12:15 na trgu.

Konstantinu i Tijani ću sutra javiti rezultate mejlom, dok preuzmem njihove vežbanke.

Na usmeni su prošli studenti koji imaju preko 22 poena (i 22 poena), s tim što studenti koji imaju ispod 25 (a preko 22) izlaze uslovno. Detaljnije ćete biti obavešteni o terminima usmenih, ali za sada je sledeći termin 30. septembra u 14:30.

Konsultacije Analiza 1

Konsultacije će se održati u utorak 22.9. u 13h na trgu.

Analiza 1 i 1B septembar 2

Rešenja Analiza 1

Analiza 1B Marijana Milošević 187/2013 - 17 poena

Uvid u radove održaće se u utorak 15.9. u 13h na trgu.

Usmeni će se održati 22. i 30. septembra u 14:30. Na usmeni su pozvani svi koji imaju preko 22 poena, s tim što su studenti čija su imena obojena žutom bojom pozvani uslovno (profesor će vas pitati dodatno).

Usmeni ispit - Anliza 1

Ovde se nalazi spisak studenata koji su do sada ostvarili pravo da izađu na usmeni ispit.

Termini za usmeni ispit su 8. , 22. i 30. septembar u  14:30.

Uvid će se održati u ponedeljak 31.8. u 12h na trgu

Tekući kursevi