Obaveštenje o terminima konsultacija iz UNM-a
20. April, 2020

Poštovani studenti,

Zajedničke online konsultacije studenata na svim smerovima koji slušaju UNM će se održavati svake subote (počevši od ove, 25. aprila). Studenti će biti podeljeni u dve velike grupe. Kriterijum podele na grupe je ostatak broja indeksa pri deljenju sa 2. Dan ranije ćete na e-mail adresu sa Hipatije dobiti link za pristup konsultacijama (sastanku). Sastanak će se organizovati preko aplikacije Zoom. Ove subote će se diskutovati o zadacima iz inverzne interpolacije sa spiska (5. i 6. zadatak) i ove subote su termini za grupe 11h, odnosno 12h.

Osim ovog načina postavljanja pitanja vezanih za gradivo, biće organizovan još jedan termin. Što se mojih studenata tiče taj dodatan termin je petak od 17h (počevši od ovog, 24.4.). Tokom navedenog dana ću poslati na isti mejl sa Hipatije link za pristup sastanku svim svojim studentima.

(opciono)

(neće biti prikazano)

(Kliknite na sliku ako ne mozete da procitate!)
CAPTCHA!

Tekući kursevi