MATLAB kolokvijum - obaveštenje
16. Decembar, 2018

Poštovani studenti,

Kolokvijum iz UNM-a je u subotu, 22.12.
Svi studenti će biti podeljeni u 3 grupe.
Nakon elektronske prijave za kolokvijum, koja je OBAVEZNA za one koji žele da izađu i polažu kolokvijum, biće objavljen raspored po grupama i učionicama.

Link za prijavu će biti objavljen na ovoj stranici u sredu ujutru i prijava će trajati do četvrtka u 20h.

Na kolokvijumu dolaze oblasti: interpolacija, integracija i nelinearne jednačine. Ukoliko se gleda spisak zadataka za praktikum, to su zadaci 1-15, kao i 19,22 i 23. zadatak. Metoda polovljenja intervala i metoda proste iteracije NE dolaze u obzir za kolokvijum.

Uskoro će biti istaknut i spisak formula koje je dozvoljeno koristiti za kolokvijum.
Kolokvijum se radi 90 minuta. Ocenjuje se na licu mesta.

Na kolokvijumu će se proveravati znanje studenta u radu sa vektorima, matricama, polinomima, anonimnim funkcijama i graficima.

Konsultacije u vezi kolokvijuma se mogu održati u ponedeljak od 16h, od 18h i u sredu od 11h. Potrebno je najaviti se mejlom da li ćete doći i kada.

(opciono)

(neće biti prikazano)

(Kliknite na sliku ako ne mozete da procitate!)
CAPTCHA!

Tekući kursevi