Све вести

ДЈБ консултације

Консултације из ДЈБ за све смерове ће се одржати у уторак 23. априла од 16:15 часова у кабинету 834.

детаљније >>

Термини вежби за групу НЛ (ДЈБ)

По договору са часа термини наредних неколико недеља су следећи:

Уторак 23. април: имамо трочас са почетком у 8:15 у учионици 843 (као и до сада)

Уторак 7. мај: немамо часове

Уторак 14. мај: имамо трочас

Промена термина вежби из ДЈБ

Вежбе за 3НЛ смерове одржаваће се уторком у периоду 9:15-11:00 у учионици 843.

Вежбе за 4В смер одржаваће се средом у периоду 12:15-14:00 у учионици Н151.

Вежбе за 3М смер одржаваће се уторком у периоду 13:15-15:00 у кабинету 834.

Резултати ДПЈА/ЈМФ фебруар

Резултате писменог испита из ДПЈА (М) и ЈМФ (Н) можете видети овде. На усмени испит се позивају сви са барем 50% урађеног писменог испита.

Скице решења испита: овде.

Што се тиче термина усменог испита, потребно је да се представник свих који желе да изађу јави професору Светлику на мејл ради договора око термина.

Увид у радове ће се одржати у понедељак 12.02. у кабинету 834. Можете доћи било кад у периоду 16-18 часова и не морате се најављивати мејлом.

ДЈА (МНВЛ) резултати фебруар

Резултате писменог испита из ДЈА у фебруарском испитном року можете видети овде. На усмени испит су се квалификовали сви са барем 50% урађеног писменог испита.

Термин увида у радове биће 3. фебруара од 15:30 часова у кабинету 834. Најавите ми се мејлом ако бисте дошли.
Други термин може бити 5. фебруара ако Вам први не одговара. Јавите ми се за време ако бисте дошли у овом термину.

ДЈ (Р) резултати фебруар

Резултате писменог испита из ДЈ за Р смер (и ДЈ за Л и ДЈП за Р у новој акредитацији) можете видети овде. На усмени испит су се квалификовали сви са барем 50% укупних поена.

Увид у радове биће одржан 3. фебруара од 15:30 у кабинету 834. Најавити ми се мејлом ако бисте дошли.

Термин испита из ДПЈА/ЈМФ

На захтев студената, термин испита из ДПЈА/ЈМФ се помера на 5. фебруар од 16 часова.

ДЈБ резултати јануар ПС

Резултате писменог испита из ДЈБ у испитном року јануар ПС можете видети овде.

Увид у радове може бити одржан 26. јануара у 14 часова у кабинету 834. Јавите ми се ако бисте дошли.

Текући курсеви