Све вести

[Анализа 1, 1б - 1о4] Септембар 2 - резултати

Резултати

Увид у радове биће одржан у среду 29. 9. у 14.30 на Тргу. Обавезна најава мејлом.

[Анализа 1 - 1о3] Септембар 2 - резултати

Задаци

Увид у радове је сутра у 18 часова у Н салама. Доћи испред учионице Н153. Претходно се обавезно најавити мејлом (колеги Срђану).

[Анализа 2 - И смер] Септембар 2 - резултати

[Анализа 1 - И смер] Септембар 2 - резултати

Резултати

Писмени испит су положили студенти који су освојили 28 или више поена. Увид у радове биће одржан у уторак 21. 9. у 13.00 на Тргу,  код колеге Данијела Ђорђевића. Обавезна најава мејлом (пошаљите мејл мени).

Усмени испит биће одржан 23. 9. у 11.00 на Тргу. Ако Вам не оговара овај термин, јавите се професору за даљи договор.

детаљније >>

[Анализа 1, 1а, 1б - 1о4] Септембар 1 - резултати (промена термина увида)

Резултати

Уколико неко не жели да им оцена буде унета у Хипатију, нека се јави професорки мејлом. Увид у радове (за целу групу 1О4) ће бити одржан у петак 17. септембра у 11 часова (ПРОМЕЊЕН ТЕРМИН) у кабинету 832.

[Анализа 2 - И смер] Септембар 1 - резултати

Решења

Увид у радове биће одржан у накнадно договореном термину. Ко је заинтересован нека ми се јави мејлом да бисмо се договорили.

[Анализа 1 - 1о3] Септембар 1 - резултати

Задаци

Увид у радове биће одржан сутра у 13.30 у Н салама. Обавезна најава мејлом (колеги Срђану).

[Анализа 1 - И смер] Септембар 1 - резултати

Решења

Писмени испит су положили студенти који су освојили 28 или више поена. Увид у радове биће одржан у петак 3. 9. у 16.15 на Тргу,  код колеге Данијела Ђорђевића. Обавезна најава мејлом (пошаљите мејл мени).

Усмени испит биће одржан 15. 9. у 11.00 на Тргу.

Текући курсеви