[MS] Vazno obavestenje
20. Mart, 2020

Procitajte sve tacke.

• Nastava zvanicno ponovo pocinje u ponedeljak, 23.03.
  • Organizacija kursa i nastava ce u potpunosti preci na (sopstvenu) Moodle platformu.
  • Svake nedelje ce biti kaceni materijalu u vidu resenih zadataka u pdf-u.
  • Sve informacije u vezi sa kursom ce biti objavljivane na platformu.
  • Svi studenti na kursu ce biti automatski registrovani u nedelju uvece (posle 20h), *preko mejla zapisanog u Hypatiju*, stoga vas molimo da azurirate svoje podatke na Hypatiji do tad (klikom na svoj mejl na stranici "Licni podaci"), da biste dobili mejl sa pristupnim podacima. Mejl ne mora biti sa Alasa.
  • Platforma daje mogucnost grupne diskusije, kao i privatnih poruka medju studentima i nastavnicima.
    Preporucujemo da koristite ove alate za sva pitanja u vezi sa kursom i gradivom.
    Takodje postoji i mobilna aplikacija koju cete moci da koristite.
  • Konsultacije ce takodje moci biti organizovate putem neke platforme za online sastanke (zoom, google meet, i slicno).

(opciono)

(neće biti prikazano)

(Kliknite na sliku ako ne mozete da procitate!)
CAPTCHA!

Tekući kursevi