Пријава испита ЈУН 1 2020

Важно обавештење

У складу са прописаним ванредним мерама и препорукама које су на снази, имајући у виду ограничене просторне капацитете за одржавање испита на Математичком факултету, од изузетне важности је да знамо што тачнији број студената који ће испит сигурно полагати, како бисмо на време могли да организујемо испите водећи рачуна о безбедности студената и запослених.

Стога молимо студенте да изврше пријаву само оних испита које ће сигурно полагати.

Математички факултет ће на основу излазности током јунског испитног рока, разматрати увођење рестриктивнијих мера, уколико ова препоручена мера буде слабо прихваћена. Мере ће, у договору Управе са представницима студената, накнадно бити донешене.

ЈУН 1 2020

ЈУН 2 2020

ЈУН 1 2020

I

ПРИЈАВА ИСПИТА ЗА СТУДЕНТЕ КОЈИ СТУДИРАЈУ ПО СТАТУТУ 2006 И АКРЕДИТОВАНИМ СТУДИЈАМА (БОЛОЊА)

Испити се могу пријавити од 25.05.2020. до 04.06.2020.

Уколико не можете да пријавите неки испит, молимо Вас да се на време (у року предвиђеном за пријаву испита) јавите у Студентску службу.

У испитном року ЈУН 1 пријављују се испити из оба семестра.

Пријављивање испита:

Улоговати се на адресу: https://hypatia.matf.bg.ac.rs:10333/StudInfo/ са налогом са аласа.
Из менија изабрати ИСПИТИ/ПРИЈАВЉИВАЊЕ ИСПИТА/Изабрати испитни рок.

Одабрати испите које студент жели да пријави. Потврдити избор.

Одјaвљивање испита:
Испит је могуће одjaвити и пријавити нови САМО док траје рок за пријаву испита.

Провера пријављених испита:
Након рока за пријаву испита студент може проверити који је испит пријавио. ИСПИТИ/ПРЕГЛЕД ПОЛАГАЊА/одабрати одговарајући рок (нпр. ЈУН1 2020)/СВИ ПРИЈАВЉЕНИ ИСПИТИ Јун1 2020

ПРИЈАВА ИСПИТА ЗА СТУДЕНТЕ КОЈИ СТУДИРАЈУ ПО СТАРОМ СТАТУТУ

Испити се могу пријавити до 04.06.2020.

Пријава испита се врши искључиво слањем имејлова на адресу
prijavaispita[at]matf.bg.ac.rs
У наслову поруке написати име презиме, број индекса и испитни рок (нпр: Петар Петровић MR 10/1987 - јун1 2020), а у тексту поруке навести списак испита који се пријављују (нпр: 1. Нумеричке методе, 2. Вероватноћа и статистика). Уплатницу у износу од по 500,00 дин по испиту прикачити за поруку.

ЈУН 2 2020

Студенти који не буду измирили половину доспелих дуговања до 12.06.2020. неће моћи да пријаве испите за ЈУН 2.

I

Испити се могу пријавити од 13.06.2020. до 22.06.2020.

У испитном року ЈУН 2 пријављују се испити из другог семестра.

Пријављивање испита:

Из менија изабрати ИСПИТИ/ПРИЈАВЉИВАЊЕ ИСПИТА/Изабрати испитни рок.

Одабрати испите које студент жели да пријави. Потврдити избор.

Одjављивање испита:
Испит је могуће одjавити и пријавити нови САМО док траје рок за пријаву испита.

Провера пријављених испита:
Након рока за пријаву испита студент може проверити који је испит пријавио. ИСПИТИ/ПРЕГЛЕД ПОЛАГАЊА/одабрати одговарајући рок (нпр. ЈУН2 2020)/СВИ ПРИЈАВЉЕНИ ИСПИТИ Јун2 2020

ПРИЈАВА ИСПИТА ЗА СТУДЕНТЕ КОЈИ СТУДИРАЈУ ПО СТАРОМ СТАТУТУ

Испити се могу пријавити од 13.06.2020. до 22.06.2020.

Пријава испита се врши искључиво слањем маилова на адресу prijavaispita[at]matf.bg.ac.rs
У наслову поруке написати име презиме, број индекса и испитни рок (нпр: Петар Петровић, MR 10/1987 - јун2 2020), а у тексту поруке навести списак испита који се пријављују (нпр: 1. Нумеричке методе, 2. Вероватноћа и статистика). Уплатницу у износу од по 500,00 дин по испиту прикачити за поруку.

СРЕЋНО!!!