Otvorene prijave za Naučni klub Matematičkog fakulteta

Obaveštavamo sve studente da su zvanično otvorene prijave za Naučni klub Matematičkog fakulteta.

U saradnji sa profesorima sa svih modula i naučnim odborom fakulteta, klub je osnovan sa ciljem da studentima pruži priliku da se afirmišu u svetu nauke kroz raznovrsne aktivnosti poput:

• pisanja naučnoistraživačkih radova
  • dodira sa trenutnim saznanjima i otvorenim problemima u oblastima matematike, informatike i astronomije
  • interaktivnih radionica i predavanja
  • organizacije naučnih projekata
  • diskusionih grupa i povezivanja sa studentima i profesorima fakulteta
  • saradnje sa eminentnim naučnim institucijama u Srbiji i regionu i mnogih drugih.

Naučnom klubu se može pridružiti bilo koji student Matematičkog fakulteta, sa bilo kog nivoa studija. Učešće u klubu je na dobrovoljnoj bazi i svaki student će u okviru njega biti slobodan da odabere aktivnosti koje ga zanimaju i i kojih bi voleo da bude deo, kao i da predloži aktivnosti i teme shodne sopstvenim afinitetima.

Prijave su otvorene do 13. maja, a možete se prijaviti putem linka.

Za sva pitanja možete pisati na mejl parlament@alas.matf.bg.ac.rs ili na Fejsbuk stranicu parlamenta.