MASTER AKADEMSKE STUDIJE - INDUSTRIJA 4.0

KONKURS ZA UPIS NA MASTER AKADEMSKE STUDIJE ŠKOLSKE 2019/2020. GODINE

Mašinski i Matematički fakultet Univerziteta u Beogradu u školskoj 2019/2020. godini upisuju studente u prvu godinu master akademskih studija na zajednički studijski program Master akademske studije Industrija 4.0 (120 ESPB).

Na studijski program master akademskih studija upisaće se do 35 studenata, od toga 15 studenta na teret budžeta Republike Srbije i 20 samofinansirajućih studenta.

Po završetku master akademskih studija - Industrija 4.0 na Mašinskom fakultetu u Beogradu stiče se akademski naziv Master inženjer mašinstva- informatičar.

Konkurs sprovodi Univerzitet u Beogradu – Mašinski fakultet, Kraljice Marije 16, 11120 Beograd.

Preuzmite INFORMATOR  u kome se nalaze sve važne informacije o uslovima prijema studenata, rokovima, upisu...