Otvoren poziv za prijavu na treći Falling Walls Lab Belgrade u organizaciji DAAD-ovog informativnog centra u Beogradu

DAAD Informativni centar u Beogradu, u saradnji sa fondacijom "Konrad Adenauer", Goethe-Institutom i Univerzitetom u Beogradu, organizuje treći po redu Falling Walls Lab u Srbiji, inovativnu platformu za predstavljanje istraživačkih projekata u rangu naučnog proboja u svim naučnim disciplinama.

Falling Walls Lab je namenjen studentima svih nivoa studija istraživačima. Prijave za učešće na Falling Walls Lab Belgrade se šalju centralno preko portala na www.falling-walls.com/lab do 12. maja 2019.

Svaki učesnik ima tri minuta u kojima će predstaviti svoju ideju ili projekat i ubediti lokalni žiri u inovativnost svoje zamisli.

Pobednik beogradskog Falling Walls Lab-a kao nagradu dobija učešće u finalu Falling Walls Lab u Berlinu 8. novembra, kao i prisustvo na Falling Walls konferenciji 9. novembra 2019.

Dogadjaj će se održati u Goethe-Institutu 9. juna 2019. godine. Učesnici će prisustvovati ekskluzivnoj i besplatnoj radionici Science Communication pre samog Lab-a.

Više informacija može se naći na stranici https://falling-walls.com/lab/applyold?location=11