Erazmus+ nedelja, 29. oktobar - 2. novembar 2018.

U susret konkursnom roku za 2019. godinu, Fondacija Tempus organizuje Erazmus+ nedelju, koja će trajati u periodu od 29. oktobra do 2. novembra. Tom prilikom će, između ostalih, biti organizovane sledeće aktivnosti:

* 29.10.2018. od 17h: Vebinar za studente i mlade "Kako do Erazmus+ mobilnosti?"

* 29.10.2018. od 16h: Vebinar "EPALE i Erazmus+ projekti za obrazovanje odraslih"

* 31.10.2018. Praktična sesija "Registracija PIC broja" – 12h, Informativni Centar Fondacije Tempus, Terazije 39.

* 01.11.2018. od 16h: Vebinar "Mogućnosti za nastavnike i škole u okviru eTwinning platforme"

Posebno skrećemo pažnju na Erazmus+ info dan koji će biti održan u Beogradu:

* 30.10.2018. Informativni dan o mogućnostima u okviru Erazmus+ programa - Hotel "Metropol", Bulevar kralja Aleksandra 69, Beograd.

Učesnicima će biti predstavljene nove mogućnosti u okviru Erazmus+ poziva za konkursni rok za 2019. godinu. Jedna od učesnica Nacionalnog info dana biće i predstavnica austrijske Erazmus+ Nacionalne agencije, gospođa Martina Fridrih, koja će prisutnima predstaviti mogućnosti u okviru Erazmus Mundus zajedničkih master programa, uključujući i primere dobre prakse, te savete za predstavnike visokoškolskih ustanova koji su zainteresovani za učešće u ovoj vrsti projekata.

Više informacija o Erazmus+ nedelji, događajima u drugim gradovima u Srbiji, kao i načinu prijavljivanja za aktivnosti u okviru Erazmus+ nedelje mogu se pronaći na sajtu Fondacije Tempus.