Poseta i predavanje prof. Else Marie dos Santos Fernandes sa Univerziteta u Madeiri, 15. maj 2018.

Prof. dr Elsa Maria dos Santos Fernandes, prorektorka Univerziteta u Madeiri, posetiće Univerzitet u Beogradu od 14. do 18. maja 2018. u okviru Erazmus programa razmene. Prof. Fernandes se bavi istraživanjima u oblasti metodike nastave matematike i računarstva. Tokom svog boravka na UB, prof. Fernandes će posetiti i Matematički fakultet 15. maja 2018. u 14 časova i razgovarati sa zainteresovanim kolegama o mogućnostima saradnje. Nakon toga, planirano je da prof. Fernandes održi predavanje pod nazivom "Learning scenarios with robots and Augmented Reality" u sali za sednice Hemijskog fakulteta na 1. spratu sa početkom u 16 časova.

Pozivamo zainteresovane profesore da se pridruže sastanku sa prof. Fernandes u dekanatu Matematičkog fakulteta, a nakon toga da prisustvuju predavanju naše gošće. Predavanje prof. Fernandes je interesantno za studente Matematičkog fakulteta, posebno za studente modula Profesor matematike i računarstva, te pozivamo i studente da prisustvuju ovom predavanju.

Apstrakt predavanja

Biografija prof. Fernandes