Konkurs za dodelu stipendija Fondacije Milana Stefanovića Smedrevca i supruge Darinke za školsku 2017/2018. godinu, prijava od 11.12.2017. do 26.01.2018.

Raspisuje se Konkurs za dodelu 10 (deset) stipendija Fondacije Milana Stefanovića Smederevca i supruge Darinke studentima Univerziteta u Beogradu sa fakulteta na kojima se podstiče razvoj menadžmenta kao i drugih naučnih disciplina čiji je predmet unapređenje trgovine, za školsku 2017/2018. godinu.

Na Konkurs se mogu prijaviti studenti osnovnih akademskih studija sa fakulteta Univerziteta u Beogradu, na kojima se podstiče razvoj menadžmenta kao i drugih naučnih disciplina čiji je predmet unapređenje trgovine, koji se u školskoj 2017/2018. godini finansiraju iz budžeta Republike Srbije.

Kriterijumi za dobijanje stipendije su:
1) redovno upisivanje školske godine,
2) visina prosečne ocene svih položenih ispita iz prethodnih godina studija: najmanje 9,00.

Odluka o raspisivanju konkursa za dodelu stipendija Fondacije Milana Stefanovića Smedrevca i supruge Darinke za školsku 2017/2018. godinu