Matematički fakultet na Serbian Visions 2017

Serbian Visions 2017 je vikend manifestacija, multikongres koji u svojih 60 dvočasovnih manifestacija obuhvata širok spektar tema: obrazovanje, ljudska prava, ekonomiju, kulturu, zdravlje, zaštitu životne sredine, bezbednost, inovacije, kao i mnoge druge.

Vreme: 25. i 26. novembar 2017. subota i nedelja, od 10 do 20 sati
Mesto: Hotel Radisson Blu Old Mill, Beograd

Multikongres Serbian Visions, kao i prethodne dve godine, obuhvata različite teme. Publici će se predstaviti organizacije civilnog sektora, stručne asocijacije, institucije i predstavnici privrede koji se bave humanitarnim radom, unapređenjem položaja marginalizovanih grupa, zaštitom životne sredine, zaštitom životinja, obrazovanjem, inovacijama, novim tehnologijama, problemom nezaposlenosti, i dr.

Pozivamo vas da posetite postavku Matematičkog fakulteta, koja je posvećena Sunčevom sistemu i nastanku kometa, i to u subotu 25.11. od 10 do 12 sati.

Ulaz je besplatan.

Detaljan program za oba dana