Probni prijemni ispit na Matematičkom fakultetu, upis u školsku 2017/2018. godinu

Rezultati probnog prijemnog ispita

Matematički fakultet i ove godine organizuje probni prijemni ispit za sve zainteresovane.

Probni prijemni ispit održaće se u subotu 10. juna 2017. godine u 10 sati u prostorijama zgrade  na Studentskom trgu 16.

Svi prijavljeni za polaganje PPI 2017. treba da dodju najkasnije u 9:45 na mesto održavanja PPI.

Fakultet će uvažiti prijave onih kandidata koji su se blagovremeno prijavili putem onlajn prijave na navedenom linku do 08.06.2017. godine.

Onlajn prijavljivanje

Na probni prijemni ispit potrebno je poneti samo olovku, gumicu, ličnu kartu i dokaz o uplati  (uplatnicu).

Primer popunjene uplatnice

Kandidati koji pohadjaju pripremnu nastavu ne plaćaju naknadu za polaganje prijemnog ispita i ne treba da popunjavaju onlajn prijavu, ali moraju izmiriti sve zaostale finansijske obaveze kako bi mogli pristupiti polaganju PPI 2017.

Cena probnog prijemnog ispita je 2000,00 dinara i uplate se vrše zaključno sa 08.06.2017.