Letnja škola u Petnici – uz mašinsko učenje do inovacija, od 21. do 30. jula 2017.

Microsoft razvojni centar u Srbiji i Istraživačka stanica Petnica organizuju letnju školu „Machine Learning“, od 21. do 30. jula 2017. godine.

Microsoft razvojni centar u Srbiji i Istraživačka stanica Petnica pozivaju zainteresovane studente da se prijave za učešće u međunarodnoj letnjoj školi „Machine Learning Petnica Summer Institute“, koja će se održati u periodu od 21. do 30. jula 2017. godine.

Učesnici seminara će imati prilike da prodube svoje znanje i razumevanje mašinskog učenja kroz intenzivne celodnevne aktivnosti koje obuhvataju i teorijski i praktičan rad. Međunarodni letnji seminar će se odvijati na engleskom jeziku.

Za letnju školu mašinskog učenja u Petnici mogu se prijaviti svi zainteresovani studenti tehničkih i prirodnih fakulteta, posebno oni na završnim godinama osnovnih studija i diplomci. Poznavanje programiranja i/ili matematike je poželjno i smatraće se plusom.

Poziv

Rok za prijavu je 13. mart 2017. godine.
Za više informacija pogledajte stranicu PSI:ML http://psiml.petnica.rs/