Prezentacija BASILEUS projekta, petak, 29. januar

Erasmus Mundus External Cooperation Window - EM ECW podrazumeva međunarodnu saradnju kroz mobilnost  studenata i osoblja u oblasti visokog obrazovanja. Program je pokrenuo Biro za koordinisanje evropske pomoći  (AIDCO), a realizuje ga Izvršna agencija za obrazovanje, audiovizuelnu politiku i kulturu (EACEA).

Cilj programa Erasmus Mundus External Cooperation Window (EM ECW) je da se postigne  bolje razumevanje i uzajamno obogaćivanje između Evropske unije i trećih zemalja u oblasti visokog obrazovanja putem razmene ljudi, znanja i veština.

Trenutno su aktuelna dva EM ECW projekta u saradnji sa Univezitetom u Beogradu.

To su projekti: Basileus i JoinEU-SEE.

Prezentacija BASILEUS  (Balkans Academic Scheme for the Internationalization of Learning in cooperation with EU universities)  projekta održaće se u petak, 29. januara 2010. godine sa početkom u 13 sati u VHA.

Detaljniji tekst možete pronaći ovde.

Svi zainteresovani su dobrodošli!

Ostavite vaš komentar:

(opciono)