Sreda, 27.01.2010. Ceremonija zatvaranja Međunarodne godine astronomije

Društvo astronoma Srbije i Ministarstvo nauke i tehnološkog razvoja Republike Srbije pozivaju Vas da prisustvujete CEREMONIJI ZATVARANjA MEĐUNARODNE GODINE ASTRONOMIJE u sredu, 27. januara 2010. godine u 14 sati u Svečanoj sali Građevinskog fakulteta u Beogradu.

Na Ceremoniji će biti predstavljeni najznačajniji rezultati postignuti na polju promocije i popularizacije astronomije tokom 2009. godine, dodeliti nagrade institucijama i pojedincima, uručiti teleskopi galileoskopi školama koje su bile najaktivnije na polju astronomije.

Tom prilikom prisutnima će se obratiti ministar nauke i tehnološkog razvoja, g-din Božidar Đelić, koordinatori projekata, i nacionalni koordinator za Međunarodnu godinu astronomije, koji će nas upoznati sa aktivnostima i projektima koji su proglašeni za legat Međunarodne godine astronomije.

Dobrodošli!

Ostavite vaš komentar: