Zašto baš Matematički? Odgovor će vam dati studenti i saradnici Matematičkog fakulteta.

Pozivamo srednjoškolce da u subotu 1. novembra 2014. dođu na druženje sa studentima i saradnicima Matematičkog fakulteta Univerziteta u Beogradu...

Vaše buduće kolege odgovaraće na pitanja u vezi sa polaganjem prijemnog ispita, studiranjem, razlikom između modula, zaposlenjem, a razgovaraće sa vama i na mnoge druge teme.

Dođite da se družimo i ćaskamo u opuštenoj atmosferi u improvizovanom kafiću na Matematičkom fakultetu!

Mesto: zgrada Matematičkog fakulteta, Studentski trg 16, hol ispred VHA (velikog hemijskog amfiteatra)

Datum: subota 1. novembar 2014.

Vreme: od 10 do 16 sati

Pitanja, komentare i predloge možete slati na: pr@matf.bg.ac.rs ili uputiti telefonom na broj: 0112027806

Studenti i saradnici Matematičkog fakulteta za naše buduće studente - tu smo za vas!

P.S. Možete povesti roditelje, prijatelje i sve zainteresovane!

Fotografije sa prethodnih druženja