Početak 2019/2020. školske godine

Nastava za studente na osnovnim akademskim studijama počinje u ponedeljak 23. septembra 2019. godine prema rasporedu koji će naknadno biti istaknut na sajtu fakulteta.
Studentima prve godine  nastava počinje 23. septembra, a studentima viših godina 30.septembra (jedna nastavna nedelja će biti nadoknađena u toku zimskog semestra u dogovoru sa predmetnim nastavnicima).

Nastava za nove studente na master akademskim studijama počinje u ponedeljak 30. septembra 2019. godine prema rasporedu koji će biti naknadno istaknut na sajtu fakulteta.

Kalendar aktivnosti za školsku 2019/2020. godinu
Studentski servisi
Stručne službe i kontakti Matf-a
Raspored časova i podela studenata po grupama

Obaveštenje: Svečani prijem novih studenata Matematičkog fakulteta održaće se u petak 20. septembra 2019. u 16 sati u VHA (veliki  hemijski amfiteatar) u prizemlju zgrade na Studentskom trgu 16, ulaz B.

Pozivamo studente, nastavnike i kolege da prisustvuju svečanom prijemu novih studenata.

Nastava se odvija na tri lokacije:

1. Studentski trg 16
2. Vatroslava Jagića 5 (ulaz iz Vojvode Šupljikca 31b )
3. Svetog Nikole 39 (N sale)

Dobro nam došli i SREĆNO!

Vesti i dešavanja

Aktivnosti na seminarima