Koje molbe u vezi sa upisom mogu da budu podnete?

Student elektronski kroz IS Hypatia može podneti molbu za mirovanje/produženu godinu/promenu modula, u skladu sa opštim pravilima i uslovima studiranja.

Upis će biti moguć tek nakon razrešavanja molbe. Rok za podnošenje molbi navedenog tipa je 30. septembar 2020.

Student koji je upisan na studijski program Matematika, osnovnih akademskih studija, na nekom od modula Profesor matematike i računarstva, Teorijska matematika i primene, Primenjena matematika, Statistika, aktuarska i finansijska matematika ili Astronomija, može promeniti modul i preći na modul Računarstvo i informatika:

• ako posle jedne godine studiranja ima položene predmete Programiranje 1 i Programiranje 2;
  • ako posle dve ili više godina studiranja ima položene predmete Programiranje 1, Programiranje 2, Uvod u organizaciju i arhitekturu računara 1 i Objektno orijentisano programiranje.