Које молбе у вези са уписом могу да буду поднете?

Студент електронски кроз ИС Hypatia може поднети молбу за мировање/продужену годину/промену модула, у складу са општим правилима и условима студирања.

Упис ће бити могућ тек након разрешавања молбе. Рок за подношење молби наведеног типа је 30. септембар 2020.

Студент који је уписан на студијски програм Математика, основних академских студија, на неком од модула Професор математике и рачунарства, Теоријска математика и примене, Примењена математика, Статистика, актуарска и финансијска математика или Астрономија, може променити модул и прећи на модул Рачунарство и информатика:

• ако после једне године студирања има положене предмете Програмирање 1 и Програмирање 2;
  • ако после две или више година студирања има положене предмете Програмирање 1, Програмирање 2, Увод у организацију и архитектуру рачунара 1 и Објектно оријентисано програмирање.